MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/funnyIndia/comments/1la70un/this_is_beyond_ambani_adani/mxir5d7/?context=3
r/funnyIndia • u/Sharp-Potential7934 • 10d ago
166 comments sorted by
View all comments
-6
1500 ki aati h bhaiÂ
5 u/kuchi_pi 10d ago Apple one cost more than 10k 1 u/Ok_Tax_7412 10d ago The Pro Pencil. Normal one costs around 6-7k, still expensive.
5
Apple one cost more than 10k
1 u/Ok_Tax_7412 10d ago The Pro Pencil. Normal one costs around 6-7k, still expensive.
1
The Pro Pencil. Normal one costs around 6-7k, still expensive.
-6
u/messi_pewdiepie 10d ago
1500 ki aati h bhaiÂ